Buradasınız

Yemekhane Duyuruları!

ÖNEMLİ DUYURU

Gün içinde saat 12:00 a kadar Yemek satın alımının yapılması gerektiği ve bunun sisteme yansıyıp yansımadığınının kontrolü personelimizin sorumluluğundadır.
Lütfen Yemek satınaldıktan sonra satın aldığınız yemek hakkının yemekhane uygulamasındaki fotoğrafınızın altında görünüp görünmediğini kontrol ediniz. Eğer satın aldığınız yemek hakkını göremiyorsanız aşağıdaki gibi bir durum gerçekleşmiştir. Lütfen Dahili 405 Bülent beyle irtibate geçiniz.

YEMEK SATIN ALIRKEN: Personelimizin sistem bilgisayarlarından veya cep telefonlarından yemek satın almalarında internet hızından kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir.  Cep telefonu ya da sistem bilgisayarından yemek hakkı satın alıyorsanız Lütfen SMS olarak gelen kodu yazdıktan ve onayladıktan sonra sayfanın yemek satınalma sayfasına yönlenmesini bekleyiniz. Yönlenme işlemi gerçekleşmeden sayfadan ayrılırsanız satın aldığınız yemek hakkı hesabınıza yüklenemeyecek fakat sanal pos vasıtasıyla kartınızdan çekilecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için internet hızı yüksek bir pc den yemek hakkı satın alınız. Kredi kartınızdan ödeme gerçekleştiği halde sistemde görünmüyorsa dahili 405 Bilgi İşlemi arayınız.

Yemek hakkı satın alma işleminizi saat 12:00 den önce yapınız. Gün içindeki satın almalar yükleme terminaline saat 12:00 de gönderilmektedir. Bu saatten sonra satın almalar yükleme terminaline gönderilmediğinden yemek hakkınız kartınıza yüklenemeyecek bu sebeple turnike açılmayacaktır. Evden de yemek hakkı satın alınabilmektedir. Kredi kartınızdan ödeme gerçekleştiği halde sistemde görünmüyorsa dahili 405 Bilgi İşlemi arayınız.

YEMEK HAKLARI YENİ YILA DEVREDİLMEMEKTEDİR. Bu sebeple özellikle ARALIK ayı içerisinde çok fazla yemek hakkı satın almayınız! Yemek hakkı satın alabilmek için kredi kartınızı ya da bank kartınızı e-ticaret işlemine açık olması gerekmektedir. Bu konuda Lütfen bankanızı arayınız.

Undefined