Buradasınız

Yemek Satın Aldım Sisteme Düşmedi!

Yemek Satın Aldım Sisteme Düşmedi!

Gün içinde saat 12:00 a kadar Yemek satın alımının yapılması gerektiği ve bunun sisteme yansıyıp yansımadığınının kontrolü personelimizin sorumluluğundadır.
Lütfen Yemek satınaldıktan sonra satın aldığınız yemek hakkının yemekhane uygulamasındaki fotoğrafınızın altında görünüp görünmediğini kontrol ediniz. Eğer satın aldığınız yemek hakkını göremiyorsanız aşağıdaki gibi bir durum gerçekleşmiştir. Lütfen Dahili 405 Bülent beyle irtibate geçiniz.

Bilindiği gibi PC den veya Akıllı telefonlar vasıtasıyla yemek hakkı satın alınabilmektedir.

Fakat hem PC den hemde Akıllı Telefonlar üzerinden işlem yapılırken Bankanın Sanal POS sayfasından kredi kartınızın banka sayfasına yönlendirilip doğrulama SMS i girildikten sonra tekrar fotoğrafınızın bulunduğu (Ewave Pdks Sistemi) Antalya VDB kart sayfasına yönlenmeniz gerekir.
Eğer yönlenme gerçekleşmez ise kredi kartınızdan yemek ücreti kesilir fakat ödemeniz sisteme düşmez.
Bu sebeple doğrulama SMS i siteme girildikten sonra sayfayı kapatmadan sayfanın 
Antalya VDB kart sayfasına yönlenmesinin beklenmesi gerekir.

Sayfa yönlenmesi beklenmez sayfa kapatılırsa yaptığınız ödeme sisteme yansımayacaktır. Bu sebeple yemekhane turnike geçişinde sorun yaşanacaktır.

Yönlenmeme sorunu genelde sistem PClerinden ve Akıllı Telefonlar üzerinden yapılan işlemlerde gerçekleşmektedir. Sorunun kaynağı düşük internet hızıdır.

Bu sepeple işlemlerinizi internet hızı yüksek PC ve Akıllı telefonlardan yapmanız tavsiye edilir.

Kredi kartınızla satın aldığınız yemek hakkı sanal pos vasıtasıyla Defterdarlık Yemekhanesinin Banka hesabına yatmaktadır.
Aylık yemek yiyenlerin sayısına göre Yemekhane şirketine ödeme Defterdarlık yemekhane yönetimi tarafından yapılmakdır.

Dolayısıyla kredi kartımdan yemek ücreti kesildi şeklinde telefondan ödemeyi göstererek yemekhane şirketinin turnikeyi açmasını talep etmek doğru bir davranış değildir. 

 

Undefined